Özel akademi ağız ve diş sağlığı polikliniği – diş klinik otomasyonu

Diş Klinik Otomasyonu ; diş hizmet girişi modülü , randevu modülü , vezne modülü , kullanıcı giriş modülü , ayarlar ve yetkilendirme modülleri ve bir çok yardımcı modüller bulunmaktadır. Klinikte artık daha az zaman kaybediceksiniz.

Kahvenizi yudumlarken o gün/ o ay gelen hastaların sayısından tutun ne kadar ödeme alacağınıza , aldığınıza kadar programla ilgili herşeyi telefon uygulamasından yapabileceksiniz. Telefon , Web sitesi ve Masaüstü yazılımın bütünleşik çalışması sizi mutlu edicek. Program içi görüntüler aşağıdadır..

evden, iş’den nereden isterseniz klinikte baktığınız hastalara ; yapılanlara , verilen randevulara , hastalarınızın pacs görüntülerine ulaşın ve bu çok güvenli olsun.

Güvenliğinizden biz sorumluyuz, 7/24 destek sağlıyoruz. Ne olursa olsun takıldığınız herşeyi sorup , ekstradan yeni isteklerinizi de söylemekten çekinmeyiniz biz de asla yapmaktan vazgeçmeyeceğiz. Diğer firmaların yapmadığı birşey sunuyoruz size heryerden ulaşım, Herzaman destek, Neresini isterseniz geliştirip değiştirebiliriz. Ayrıca tek ücret ile diğer firmaları sollayabiliriz.

Otomasyonun tek amacı hızlı olması , bugüne kadar yapılmamış dilde olması ve istenilenden fazla istatistiğin daha hızlı şekilde kullanıcı önüne serilmesi. Siz kullanıcıların nelerden sıkıldığını yakındığını biliyoruz ve bunlara göre geliştirilmiş yazılımımızın sizi daha mutlu bir birey yapacağından emin olun ve bizi hemen arayıp bilgi almaktan çekinmeyiniz.